SluĹľby

 

Mezi služby Loma Programming patří programátorská činnost, grafické práce, prodej hardware, software a outsourcingové služby.

Software vzdálená podpora

Zdarma OnLine podpora pro zakoupené licence programů, při kliknutí na tuto ikonu  Stažení software se nabídne stažení nebo spuštění programu pro vzdálenou podporu. Jeho zpuštění umožní sdílení vaší plochy pro případnou pomoc nebo opravu.

Programátorské práce

Provádíme programátorské práce v jazycích Delphi (kompilovaný jazyk pro tvorbu klasických softwarových produktů pro platformu Windows), PHP, MySQL, HTML, DHTML, CSS, JavaScript (pro tvorbu internetových aplikací a www stránek)

Grafické práce

Zpracování grafické podoby softwarových produktů, internetových aplikací či webových prezentací do profesionální podoby, která dává našim produktům příjemný vzhled a snadnou orientaci v jednotlivých jeho částech.

Prodej hardware a software

Zajišťujeme kompletní vybavení firem výpočetní technikou a software, který je zapotřebí. U nás zakoupený hardware je stavěn "na míru" zákazníkovým potřebám a nárokům, které na něj klade i dnešní software a to nejen po stránce výkonové, ale i kapacitní.

Servis poÄŤĂ­taÄŤĹŻ

Servis počítačových sestav - instalace a přeinstalace operačních systémů, software dle dodání nebo přání zákazníka formátování, rozdělování a přerozdělování pevných disků se zachováním dat. Dále zálohování a obnova nainstalovaných operačních systémů a dat, vytváření kopií CD a DVD médií (pouze originálních). Mezi servisní práce však patří také kompletní čištění počítačových skříní a monitorů (doporučeno min. 1 x za rok).

Outsourcingové služby

Mezi tyto služby lze zařadit všechny výše uvedené, avšak v trochu odlišném "podání". Základem outsourcingu je přenesení určité činnosti společnosti na externí pracovní zdroj. Je pro Vaši firmu finančně a technicky nákladné například IT oddělení? V ten okamžik je pro Vás výhodné využít našich outsourcingových služeb. Touto formou služeb jsme schopni zajišťovat správu Vaší firemní počítačové sítě, hardwarového i softwarového vybavení a internetových aplikací bez vysokých nákladů na zřízeni a chod specializovaného oddělení ve Vaší společnosti.